arama

Tek Yol Bilim Gönüllüsü Ol

TEK  YOL BİLİM PLATFORMU

Gönüllülük sayfamıza ulaştığınıza göre içinizde gerçek bir bilim aşkı var!

Tek Yol Bilim, tamamen okur destekli olarak yayın hayatına devam eden ve ayda 500 bin’den fazla insanın ziyaret edip faydalandığı bir bilimsel platformdur.

Hitap ettiğimiz kişi sayısı arttıkça operasyonel düzenleme ihtiyacı da arttığından, gönüllü takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. 

“Tek Yol Bilim” mottosuyla ortaya çıkan ve ticari kaygı gözetmeksizin gönüllülük esasına dayalı olan bu bilimsel paylaşım platformumuzda, başvurunuzun onaylanması halinde sizleri her gün daha da büyüyen Tek Yol Bilim ailesinin değerli bir ferdi olarak görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Yazarlık başvuru formumuzun olduğu sayfaya gitmek için tıklayın.


İnsanlığa yararlı olma fikriyle dolu olduğunuz için tebrik eder, değerli ilginiz için teşekkür ederiz.

Hadi gelin, hep birlikte daha büyük kitleleri bilimin ışığıyla aydınlatalım!

3

Editöryal

Web sitemizde yayınlanacak olan yazıların yayın kurallarına uygun olup olmadığını belirlemek, düzenlemek ve yayına hazır hale getirmek benim işim diyorsan aramıza katılabilirsin.

2 (2)

Grafik Tasarım

Sosyal medya hesaplarımızda yayınlanmak üzere görsel, infografik, video düzenlemeleri benim işim diyorsan aramıza katılabilirsin. 

 

1 (2)

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarının yönetimini yapmak, okurların sorularına cevap vermek, içerik üretmek ve dikkat çekici paylaşımlar yapmak benim işim diyorsan aramıza katılabilirsin.